יום שבת, 24 במאי 2014

אוהבת- לא אוהבת!

מוצאי שבת הגיע ואיתו הפוסט על המתלבשות הצנועות של השבוע. היו טובות היו גרועות. זאת היא דעתי!!
אוהבת - לא אוהבת!
דנה ליפסקר.
1. מירנדה קאר בשמלה של ארדם.אהבתי!
 שמלה חמודה הדיטלס מדוייקים ועדינים אורך מושלם.... יאלה קניתי!


2.גאמה ארטרטון- בעקרון השילוב נכון. חצאית לבנה חולצה כחול כהה תיק ונעל אדומים. קצת מפריע לי הגובה של החצאית מתחת לחזה עם החולצה הרפויה.3.אטלנטה דה כדנט בשמלה של מיו מיו .שמלה משעממת לא אהבתי..4.פלורנס וולצ' בשמלה של ווילשנקו - מממממ.....לא! ממש לא!!!
לא השמלה לא הנעל ....
רק את השיער אהבתי :)5.אודרי טאטו לבושה פראדה- אהבתי! אולי הייתי עושה אותה יותר ארוכה. אבל גם ככה יש לה שיק. והנעל מושלמת!6. ליה כבד בשמלה של קלווין קליין- אלגנטית ויפה לפעמים זה  בסדר בלי יותר מדי אקססוריז...
הצבע כבר עושה את העבודה!7.מוניק בלוצ'י בשמלה של דוצ'ה גבאנה.לא יודעת מה מפריע לי בשמלה הזאת, אולי זה הגיזרה, אולי זה הטקסטורה, אולי זה האורך.... אולי הכל ביחד! בקיצור, לא אוהבת!8.מיה ווסיקווסקה בשמלה של ולנטינו. לא כוס התה שלי! 
אבל בהחלט מתאים למראה של מיה. הלוק מדוייק לסגנון הזה.9.סופיה קופלה בשמלה של מייקל קרוס- השמלה חמודה וזהו, הייתי אומרת  קצת משעממת. יש לי בעיה עם האורך המעצבן שבה היא מסתיימת. 10.אנה ביטריז ברוס - אהבתי את הצבע של השמלה השרשרת של בולגרי מדוייקת והאודם שמתאים בדיוק יצר שלמות!11.ריילי קהו לבושה בלואי ויטון- אהבתי מאוד!!!
 אין על שחור ולבן נדמיין שהחצאית מספיק ארוכה וזה מושלם! גם המגפון זורם לגמריי עם הלוק.12.אנה ביטריז ברוס - לבושה שמלה לבנה אלגנטית ויפה , הדוגמא בשרוולים רק מוסיפה אהבתי!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה